Kurz Understanding Media and its Artistic Practices

V zimním semestru akademického roku 2020/2021 proběhne jednosemestrální teoretický kurz Understanding Media and its Artistic Practices.

Kurz bude probíhat z větší části online formou pod vedením zahraničního pedagoga Aleksandara Vejnovice každé úterý od 12:30 do 14.00. Úvodní hodina proběhne 6. 10. v učebně 133. Je důležité se jí zúčastnit, neboť v jejím průběhu se ustanoví detaily online přenosu.

Kurz bude zaměřen na představení různých uměleckých a filozofických přístupů k médiím. Skrze četbu textů a práci s audiovizuálními materiály by měli studenti hlouběji porozumět novým technologiím a prozkoumat jejich kulturní a filozofické dosahy.

Kurz je otevřen všem studentům FUD. Studenti magisterského studijního programu si jej mohou zapsat pod kódem KVP / 582.

S dotazy ohledně kurzu se můžete obracet na Jana Krtičku (jan.krticka@ujep.cz)

COURSE DESCRIPTION