Velký ediční grant 2021 – Výzva

Výzva děkana k předložení Návrhů na vydání publikace v rámci Velkého edičního grantu pro rok 2021, určeného především na tiskovou přípravu a tisk publikací.

Podpora je určena pro autory z řad členů akademické obce FUD UJEP a podmínky se řídí Směrnicí děkana č. 1/2017

Kritéria pro hodnocení jsou:
a) význam publikace pro rozvoj tvůrčí, vědecké a umělecké činnosti fakulty
b) význam publikace pro reprezentaci fakulty
c) možnost zařazení publikace v hodnotícím systému RIV, nebo RUV
d) význam publikace pro rozvoj oborů výtvarné umění, design a vizuální komunikace

Návrhy se podávají předsedkyni Ediční komise FUD prostřednictvím edičního oddělení v elektronické formě s vědomím vedoucího katedry v termínu nejpozději do neděle 28. 2. 2021. Ediční oddělení : klara.mrkusova@ujep.cz.

Návrhy na vydání publikací a výši edičního grantu posoudí Ediční komise FUD nejpozději do 31. 3. 2021 a navrhne děkanovi výběr publikací k zařazení do Edičního plánu na rok 2021.

Formulář „Návrh na vydání publikace“ i ostatní dokumenty naleznete jako přílohu výše uvedené Směrnice též na webu edice v sekci Pro autory.