Malý ediční grant 2019 – přihlášky

Výzva k předložení „Návrhů na vydání publikace“ v rámci Malého edičního grantu pro rok 2019.

Přihlášky podávejte prostřednictvím formuláře „Návrh na vydání publikace“  nejpozději do 31. 10. 2017 , a to elektronicky edičnímu oddělení: klara.mrkusova@ujep.cz  a v kopii  zita.sauerova@ujep.cz , v tištěné verzi s podpisy Zitě Šauerové na sekretariát děkana.

Malé ediční granty jsou určené na redakční přípravu rukopisu, dokumentaci, jazykovou úpravu, recenzní posudky a překlady.

Podpora je určena pro autory z řad členů akademické obce FUD UJEP.

Kritéria pro hodnocení jsou:
a) význam publikace pro rozvoj tvůrčí, vědecké a umělecké činnosti fakulty
b) význam publikace pro reprezentaci fakulty
c) možnost zařazení publikace v hodnotícím systému RIV, nebo RUV
d) význam publikace pro rozvoj oborů výtvarné umění, design a vizuální komunikace

Návrhy na vydání publikací a výši edičního grantu k zařazení do Edičního plánu na rok 2019 posoudí Ediční komise FUD na svém zasedání do 30. 11. 2018.

Více v ediční směrnici.