Noc kostelů, muzejní a galerijní noc v Domě umění Ústí nad Labem

Noc kostelů, muzejní a galerijní noc v Domě umění Ústí nad Labem
25/5 2018 16-22h

PROGRAM (výtvarné dílny, sítotisk, venkovní hry, dobré jídlo, domácí limonády a příjemná atmosféra na Klíši)

DUULUJ! ANEB JAK SE DĚLÁ VÝSTAVA?
Vyzkoušejte si roli umělce, technika, kurátora a přijďte nám pomoc vytvořit novou malířskou výstavu v prostorách naší galerie. Výtvarná dílny podle francouzského malíře Henryho Matisse.

KAREL, KÁMEN, KLACEK A TUŽKA
Existuje ohromné množství zábavných her, při kterých se dozvíte něco o fyzice, geometrii nebo strategii a stačí vám k tomu běžné předměty. Venkovní hry pro rodiče a děti, i tvořivé dospělé.

SÍTOTISK – OSLŇTE VLASTNÍM DESIGNEM
Chtěli byste se podívat do nově vznikající sítotiskové dílny a dozvědět se něco více o této výjimečné technice? V rámci dílny si s ilustrátorkou Adélou Bierbaumer můžete vytvořit vlastní šablonu a potisknout triko nebo tašku. Učit se nemusí jen ve škole.
Workshop trvá 1-2 hod.
Rezervace nutná na emailu duul@ujep.cz.
Začátek v 18 a 20 hodin.