Další podpora mezinárodní spolupráce pro studenty (aktivita B)

V roce 2022 lze žádat o finanční podporu na následující aktivity:

• B1. výjezdy na krátkodobé zahraniční studijní pobyty
  • B2. výjezdy na zahraniční letní školy
  • B6. výjezdy do zahraničí za účelem aktivní umělecké a sportovní reprezentace UJEP
  • B12. další aktivity související s internacionalizací UJEP

V případě vyplácení stipendií budou finanční prostředky poskytnuty až po realizaci akce a doložení všech požadovaných dokumentů.

Žádosti se podávají Markétě Vlčkové (kancelář č. 325), vždy nejpozději do 15. dne v měsíci. Poslední možnost podání žádosti je 15. 11. 2022.

Žádat lze o financování akcí realizovaných v roce 2022, tj. mezi 1. 1. 2022 a 31. 12. 2022 (žádost lze podat i na již proběhlé akce).

Veškeré žádosti budou nejdříve schvalovány interní fakultní komisí, která bude žádosti vyhodnocovat 1 měsíčně a posuzovat dle následujících priorit:

1. Umělecká reprezentace (s ohledem na předpokládané využití výstupů v RUV či RIV)
2. Hostování zahraničního pedagoga
3. Exkurze na významné umělecké přehlídky s preferencí fakultních akcí
4. Organizace mezinárodní letní školy

Žádosti splňující zadaná kritéria budou vyhodnocovány prorektorem pro vnější vztahy v pořadí, v jakém budou žádosti podány, a to do vyčerpání prostředků, které budou na tyto aktivity k dispozici.

Žadatelé budou informováni o výsledcích do 3 týdnů od podání žádosti na oddělení pro vnější vztahy. (Žádosti budou podávány na oddělení pro vnější vztahy Markétou Vlčkovou.)

Informace k podávání žádostí jsou zveřejněny na webových stránkách UJEP: https://www.ujep.cz/cs/dalsi-podpora-mezinarodni-spoluprace.