Upside-Down / Dnem vzhůru. KIT 2016 KEEP IN TOUCH

Antonín Tomášek, ed.

Katalog z Mezinárodního porcelánového studentského setkání KIT  (KEEP IN TOUCH). Projekt KIT 2016 navazující na tradici Mezinárodních porcelánových sympozií a workshopů organizovaných od roku 2010 v Realizačním centru Dubí u Teplic pořádala Fakulta umění a designu  UJEP v Ústí nad Labem s podporou firmy Český porcelán a. s. tentokrát na téma Dnem vzhůru, příběhu výrobního procesu. Výstava porcelánových objektů, pohybujících se na hranici produktového designu a volného umění proběhla na přelomu r. 2016/2017 v galerii FLEXUP DESIGN PRAGUE.

Autoři textů: Václav Hájek, Kamil Nábělek, Adam Štech, Iva Tattermuschová, Antonín Tomášek, Pavel Jarkovský

Grafický návrh: Tuan Vuong Trong, layout a sazba: Jakub Štěpánek

Ilustrace: Tuan Vuong Trong
Objednávejte na adrese:
KNIHKUPECTVÍ UJEP, Pasteurova, 400 96 Ústí nad Labem / T: 475 286 044 /knihkupectvi@ujep.cz / knihkupectvi.ujep.cz

Foto: Tereza Vlasáková