Dream Team
Virtuální výstava v prostoru Armaturka
zahájení: 29. 4. 2020

Virtuální výstava absolventů a absolventek Fakulty umění a designu
Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Michaela Klihavcová, Sára Bergmannová, Tomáš Brychta
Absolventi ateliéru Grafický design I

https://reformat.cz/

Diáře / Czech Invest

2019

Nenajdou se dva zaměstnanci agentury Czech Invest, obdarovaní diářem od Reformátu, kteří by měli stejné kusy. Nepravidelný a proměnlivý vzor na obálce diáře je dán použitým materiálem.

Tím je ruční papír vyrobený z tiskovin agentury určených k likvidaci, tónovaný v různé intenzitě pigmenty červené a modré, barev Czech Investu. Na zadní straně obálky je vyražen malý logotyp.

Sešity / Czech Invest

2019

Jednoduché, presto efektní sešity v dvojím barevném provedení vznikly pro účely konference Creatinno, projektu na podporu kreativního průmyslu, koordinovaného agenturou Czech Invest. Část sešitu má zakulacené růžky, z tmavé plochy obálky vystupuje linie barevného prošití a slepotisk logotypu a motta konference.

PF / Envirocont

2019

Společnost Envirocont, která se již více než 20 let zabývá podnikovou ekologií, staví na podobných hodnotách jako Reformát, a proto Reformát těší, že se k němu tento klient vrací. Jednou z jeho zakázek bylo netradiční PF. Jednoduchá a elegantní záložka do knihy kombinuje zbytkové materiály: kůži s vyraženým logem společnosti a odolný Tyvek, na němž je vytištěno novoroční přání. PF tedy nechce být jednorázovým, po přečtení pouze odpad množícím předmětem, ale naopak trvalým a praktickým doplňkem.