Václav Daneš — Malba jako uskutečňování bytí

Tomáš Pavlíček, ed.

Monografii autorské tvorby Václav Daneše, pedagogické osobnosti Katedry výtvarné výchovy na Pedagogické fakultě UJEP v Ústí nad Labem vydali společně Muzeum města Ústí nad Labem (edice Ústecké muzejní sešity, svazek 11) a Fakulta umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

Recenzovali: prof. Mgr. Miloš Michálek a Mgr. Terezie Petišková
Editor: Tomáš Pavlíček
Autoři textů: Emil Juliš, Miloš Michálek, Tomáš Pavlíček, Vilém Vránek
Grafická úprava a sazba: Jiří Toman