Sítotisk

Informace k provozu

Sítotisk v grafických dílnách FUD je vybaven tiskovým strojem Svecia a tunelem pro vytvrzování UV barev a laků od firmy Aeroterm. Zařízení je vhodné zejména pro plošný tisk až do formátu B1 (100x72 cm) a umožňuje i další zušlechťování ofsetových a jiných tisků parciálním UV lakováním. K základním tištěným produktům patří grafiky, plakáty, samolepy a parciální UV lakování. Upozorňujeme na skutečnost, že provoz není technologicky vybaven pro potisk textilu.

Objednávky tisku

V případě objednávky tisku předpokládáme, že grafický návrh je zpracován pro techniku sítotisku, litografie mohou být dodány vlastní, nebo budou po dohodě zajištěny. Různé druhy tisku si vyžadují konzultace a korektury před zhotovením.

Ceník tisku

Pro velkou různorodost realizovaných zakázek je nutné řešit cenu individuálními kalkulacemi, které obsahují přípravu šablon, cenu barvy, potiskovaného materiálu, samotný tisk a závěrečné formátování (řezání). V případě objednání litografií je připočtena i položka za jejich zhotovení. Kalkulace jsou zhotoveny do 24 hodin.

-dsc0338

Kontakt

Pavel Frič
budova FUD, místnost č. 047
E: pavelfricz@yahoo.co.uk