Diplomky 18 – Výstava magisterských a bakalářských prací studentů Fakulty umění a designu

—For English version scroll down—

Diplomky 18 — Výstava magisterských a bakalářských prací studentů Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
Slavnostní zahájení se uskuteční ve středu 30. května 2018 v 18 hodin v Domě umění Ústí nad Labem. Výstavy uvede děkan Fakulty umění a designu doc. Mgr. A. Pavel Mrkus.

Magisterské práce budou vystaveny v Domě umění Ústí nad Labem a v Galerii Emila Filly do 28. června 2018. Výstava v Galerii Emila Filly bude v den zahájení přístupná již od 17 hodin.

Bakalářské práce budou vystaveny v ateliérech Fakulty umění a designu do14. června 2018. V den zahájení budou přístupné již od 14 do 18 hodin.

Dům umění Ústí nad Labem Klíšská 1101/129a, Ústí nad Labem
Galerie Emila Filly Jateční 1588/49, Ústí nad Labem

Bakalářské práce / 31. 5. — 14. 6. 2018
Fakulta umění a designu UJEP Pasteurova 9, Ústí nad Labem
Výstavy jsou otevřeny:
Út — Pá 10 — 18 hodin / So 13 — 17 hodin
Vstup zdarma

Komisařky expozic:
Martina Johnová a Eva Mráziková

SEZNAM VYSTAVUJÍCÍCH

Dům umění Ústí nad Labem, Klíšská 1101/129a, Ústí nad Labem

Digitální média: Bc. Lucie Růžičková,

Performance: Mgr. Josef Málek, BcA. Kristýna Pozlerová, BcA. Adéla Waldhauserová,

Interaktivní media: BcA. Barbora Blažková, Bc. Lukáš Pippinger

Fotografie: BcA. Tereza Bonaventurová,

Photography: BcA. Bo Yang,

Aplikovaná a reklamní fotografie: BcA. Tomáš Hercog, BcA. Martina Houdková, BcA. Filip Zvěřina.

Galerie Emila Filly, Jateční 1588/49, Ústí nad Labem

Přírodní materiály: BcA. Veronika Šimůnková, BcA. Dominik Janoušek,

GD1: BcA. Elena Baričiaková, BcA. Sabina Berková, BcA. Veronika Hanzlíková, BcA. Nikol Štecurová, BcA. Eva Vopelková,

GD2: BcA. Marek Fanta, BcA. Veronika Homolová, BcA. Eliška Karešová, BcA. Anna Kulíčková, BcA. Veronika Počarovská, BcA. Barbora Tögelová,

Vizuální design: BcA. Veronika Chasová,

Design interiéru: Bc. Viktória Bandžáková, BcA. Vladyslava Chlanta, BcA. David Pacák, BcA. Taťjána Jalputa

Design keramiky: BcA. Miroslav Ďurík,

Oděvní a textilní design: BcA. Taťána Ďurkovová, BcA. Veronika Čejková, BcA. Lucie Bartošová.

Bakalářské práce / 31. 5. — 14. 6. 2018

Fakulta umění a designu UJEP, Pasteurova 9, Ústí nad Labem

Performance: Josef Schorm, Berta Holubková,

Přírodní materiály: Veronika Svobodová,

Aplikovaná a reklamní fotografie: Adam Pavlíček, Kateřina Salavová, Anna Šeflová,

GD1: Karla Gondeková, Alina Skorobogatchenko, Oleg Zářecký,

GD2: Oleksandr Gumenyuk, Kateřina Hačková, Trang Luongová, Karolína Matušková, Karel Ondrášek,

Vizuální design: Monika Rašková,

Produktový design: Radek Brezar, Filip Krampla, František Velenský,

Design interiéru: Lucie Pavlínová, Adéla Sládková, Pavla Špásová, Karolína Vorlíková, Marie Zouharová,

Design keramiky: Jana Jaroszová , David Síla, Tomáš Vrána,

Sklo: Nikola Čermáková, Štěpánka Fejfarová, Marcela Šilhánová,

Oděvní a textilní design: Aliaksandra Yakubouskaya, Jana Růžková, Eva Gajdošová, Petra Zákoucká, Monika Pizurová.

Výstavy se uskuteční za laskavé podpory těchto institucí: Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, Ministerstvo kultury ČR, Město Ústí nad Labem, Krajský úřad Ústeckého kraje.

— English version —

Theses 18 — Exhibitions of bachelor and master theses prepared by students of the Faculty of Art and Design at J. E. Purkyně University in Ústí nad Labem, the Czech Republic

The Faculty of Art and Design at J. E. Purkyně University in Ústí nad Labem (FUD UJEP), the Ústí nad Labem House of Arts, and Lidé výtvarnému umění — výtvarné umění lidem, o. p. s. (the “People for art – Art for People” Foundation) would like to invite you to the opening ceremony of the exhibitions of FUD UJEP students’ bachelor and master theses.

The opening ceremony will take place in the Ústí nad Labem House of Arts (Dům umění Ústí nad Labem) on Wednesday the 30th of May 2018 at 6 pm. The exhibitions will be opened by doc. Mgr. A. Pavel Mrkus, the dean of the Faculty of Art and Design.

The master theses will be exhibited in the Ústí nad Labem House of Arts and in the Emil Filla Gallery from the 28th of June 2018. The exhibition in the Emil Filla Gallery will be open from 5 pm on the first day.

The bachelor theses will be exhibited in studios of the Faculty of Art and Design from the 14th of June 2018. On the first day, the exhibition will be open from 2 pm till 6 pm.

Master theses / 31/05 — 28/06/2018
Dům umění Ústí nad Labem (Ústí nad Labem House of Arts) Klíšská 1101/129a, Ústí nad Labem
Galerie Emila Filly (Emil Filla Gallery) Jateční 1588/49, Ústí nad Labem

Bachelor theses / 31/05 — 14/06/2018