OPEN CALL – rezidenční pobyt v Galerii Flora Dubrovnik (CRO)

m umění Ústí nad Labem vyhlašuje open call určený pro studentky/studenty a akademické pracovnice/ pracovníky Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem na krátkodobý rezidenční pobyt v Galerii Flora Dubrovník v Chorvatsku.

Tento pobyt je součástí institucionální spolupráce Domu umění Ústí nad Labem a Galerie Flora Dubrovník realizované v rámci projektu RUR. Více o Galerii Flora Dubrovník naleznete na: https://www.facebook.com/p/Galerija-Flora-100057312226357/. Krátkodobý rezidenční pobyt je určen pro realizaci nového uměleckého díla nebo pro čerpaní inspirace pro další tvůrčí činnost. Rezidenční pobyt proběhne ve dnech 25. 9. až 11. 10. 2024.

Rezidenční pobyt je zabezpečen ve formě jednoduchého ubytováni v prostorách galerie (samostatný pokoj, sdílená koupelna a kuchyňka s provozem galerie a její kanceláře), zajištění letecké dopravy Praha – Dubrovník – Praha a stipendia ve výši 15.000,- Kč.

Přihláška k výběrovému řízení do rezidenčního pobytu se odevzdává v českém jazyce v následující formě:

zev: Přihláška na rezidenční pobyt v Galerii Flora Dubrovník
Jméno žadatele:
Pozice žadatele na FUD UJEP:
Datum narození:
Adresa trvalého bydliště:
Další kontakty na žadatele – mailová adresa, telefonní číslo:
Číslo bankovního účtu:
Stručné CV žadatele:

Projekt – koncept díla, které bude v rámci rezidenčního pobytu realizováno, nebo jasně definované zdůvodnění potřebnosti absolvovaní rezidenčního pobytu vzhledem k navazující tvůrčí činnosti žadatele (rozsah projektu: 1000–1800 znaků včetně mezer):

Žádosti do výběrového řízení posílejte do 26. 8. 2024 na mail duul@ujep.cz

V případě dalších dotazů k organizaci rezidenčního pobytu kontaktujte provozní ředitelku Domu umění Ústí nad Labem BcA. Kristýnu Císařovou (mail kristyna.cisarova@ujep.cz ).

m umění Ústí nad Labem
Fakulty umění a designu
Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.
Klíšská ul. 1101/129a
400 01 Ústí nad Labem