DESIGN SHOP Dům umění Ústí nad Labem – prodej svá díla

DESIGN SHOP Dům umění Ústí nad Labem – Open Call

Upozorňujeme studenty a absolventy FUD na možnost prodeje výrobků v kurátorovaném design shopu v Domě Umění Ústí nad Labem! Máme pro vás skvělou příležitost ukázat světu své designové produkty a zároveň si vydělat peníze! Rádi bychom vás pozvali, abyste se připojili k naší designové komunitě a prodávali svá jedinečná díla a produkty v našem design shopu.

* Kde? — Design Shop v Domě Umění Ústí nad Labem ve foyer (Klíšská ul. 1101/129a 400 01 Ústí nad Labem) – po boku vyučujících, studentů a absolventů FUD.
* Kdy? — Nejedná se o časově vymezený pop-up, design shop je otevřen paralelně s každodenním provozem instituce.
* Co? — Vítané jsou autorské grafické tisky, nízkonákladové studentské publikace & užitý design jakéhokoliv typu i materiálu. Škála je široká – v případě nejasností směřujte otázky na email níže.
* Za kolik? — Jedná se o prodej bez provize! Platby od návštěvníků přijímáme pouze v hotovosti – cena výrobku by tak v ideálním případě neměla přesáhnout 4000 Kč.
* Jak? — Specifika díla s přiloženou fotodokumentací a odhadem ceny směřujte na email: duul@ujep.cz.

Deadline pro přihlášení produktů a děl je 31. 8. 2023. Sortiment Design Shopu bude průběžně aktualizován v závislosti na programu Domu umění Ústí nad Labem. Kapacita je omezena.

Nemůže se jednat o práce vzniklé v rámci studijní činnosti (klauzurní, bakalářské či diplomové práce).

Těšíme se!
Team DUÚL