NOMINACE NA NEJKRÁSNĚJŠÍ KNIHU ROKU 2019

V letošních nominacích knih v soutěži Nejkrásnější české knihy roku 2019 vyhlašované Památníkem národního písemnictví máme za FUD tři autory.

Absolventka ateliéru Grafický design 2 a doktorandka FUD  Bára Müllerová v kategorii Literatura pro děti a mládež se svým Atlasem opravdových příšer (vydavatel LABYRINT / RAKETA) a student ateliéru Grafický design 2 Ilya Bazhanov v kategorii Cena Arna Sáňky – za svou studentskou práci s knihou věnovanou ruské typografii 60. let. Nakladatel EDICE FUD poslala do soutěže knihu Kateřiny Dytrtové  Metafora a médium, kterou graficky upravil absovent GD 2 Marek Fanta a je nominovaná v kategorii Učebnice pro školy všech stupňů a ostatní didaktické pomůcky s knihou. Všem autorům gratulujeme a držíme palce pro hodnocení poroty.

foto: archiv ateliér GD2 / FUD

foto: archiv Barbora Müllerová