Open to Public FUD / Den otevřených dveří

Na začátku listopadu, s náležitým předstihem pořádá Fakulta umění a designu UJEP v Ústí nad Labem „Den otevřených dveří“.

Zveme všechny zájemce o studium, aby se ve středu 4. listopadu zastavili u nás v Kampusu. Od 10 do 16 hodin můžete navštívit jednotlivé ateliéry naší fakulty. Dozvíte se, jak ateliér funguje, co je jeho hlavní náplní, jak budou vypadat přijímačky. Věnovat se Vám budou pedagogové i studenti jednotlivých ateliérů a je možné přinést třeba své práce nebo portfolio a konzultovat je.

Informace o studiu jsou pak podávány vždy v 10, 11 a 13 hodin. V rámci „Dne otevřených dveří“ je možné získat informace o podmínkách přijímacího řízení pro akademický rok 2021/2022.

V ateliérech jsou většinou také vystavené ukázky prací současných studentů, dole ve foyer FUD pak zase můžete nahlédnout do všech interesantních knížek, katalogů a publikací, které vydáváme pod naší Edicí FUD.

Den otevřených dveří na FUD tak opravdu představuje charakter školy – rodinná a přátelská atmosféra, důraz na individuální komunikaci a kreativní prostředí plné unikátních výtvarných a designových konceptů.

Fakulta umění a designu UJEP sídlí v univerzitním Kampusu (červená budova) a dostanete se k nám od nádraží MHD linkami č. 11, 52, 58.

Sledujte také informace a kampaně ke Dni otevřených dveří (Open To Public) na našem webu a sociálních sítích.

adresa: FUD UJEP, Pasteurova 9 (areál Kampusu UJEP) 400 96 Ústí nad Labem

www

Základní informace ke studiu na FUD budou poskytnuty v posluchárně č. 537 (4. patro) vždy v 10, 11 a 13 hod.

Informace o jednotlivých ateliérech budou poskytovány přímo v ateliérech průběžně od 10 do 16 hod.