Panoply na Designblok 21

„Jsme Panoply – mladé české papírnictví sídlící na dohled od Milešovky. Zaměřujeme se na vytváření designových papírových objektů určených pro výzdobu interiérů a oslav, navrhujeme kreativní sady pro děti a designová dárková balení. Hledání možných tvarosloví papíru je naší vášní. Panoply jsou různorodé řetězy, závěsy i soliterní kusy, které lze vzájemně kombinovat. Koncepce značky stojí na myšlenkách kvalitního udržitelného designu a lokálních principů výroby. Všechny produkty navrhujeme s ohledem na estetickou, užitnou i materiálovou kvalitu. Dekorace jsou snadno použitelné a umožňují složení zpět do krabičky a uchování pro další příležitosti. Nevzniká tak zbytečný odpad. Produkty pro děti chtějí kultivovat a rozvíjet představivost a kreativitu.“
Katka Javůrková & Michaela Labudová

Panoply Originál je soubor dekorací z papíru, které lze použít nejen při oslavě narozenin, večírku i svatbě, ale třeba také ke zútulnění vašeho domova nebo kanceláře. Lze je snadno rozbalit i sbalit a opětovně použít kdykoliv příště.

Panoply Speciál obsahuje různé tématické kolekce. Panoply Vesmír jsou barevné prostorové skládací rakety, UFO a další kosmické objekty vhodné pro výzdobu dětského pokoje. Panoply Vánoce nabízí ozdoby, řetězy a interiérové dekorace použitelné nejen o vánočních svátcích.

Panoply Kreativ jsou produkty navržené k dokreslení, vybarvení a sestavení dle fantazie a přání vašich dětí. V této řadě naleznete ilustrovanou Hravou ABECEDU a kreativní sady s tématikou Vesmír, Nebe a Moře. Produkty řady Panoply Kreativ jsou z krásného italského papíru a vypadají skvěle i v nepokresleném stavu.

výstavní prostor: 

Openstudio Gabriel Loci, 215

otevírací doba: 

st–ne 10:00 – 21:00

kontakt:

Holečkova 106/10, Praha 5
+420 732 770 265
panoplyoslavy@gmail.com
www.panoply.cz
FB: @Panoply.cz