VOLBY DO AKADEMICKÉHO SENÁTU FUD UJEP

VOLBY DO AKADEMICKÉHO SENÁTU
Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (FUD UJEP)
DO AKADEMICKÉ (AKAS) A STUDENTSKÉ KURIE (SKAS)
pro funkční období od 1. ledna 2025 do 31. 12. 2027.

Termíny:
Vyhlášení voleb dne 12. června 2024 (úřední deska a web – vyvěšení dokumentu).
Návrhy na kandidáty bude možné podávat do 30. 10. 2024.
Termín voleb AS FUD je stanoven na středu 20. 11. 2024.
Kandidátní listina bude zveřejněna dne 13. 11. 2024 (úřední deska a web – vyvěšení dokumentu).

→ Vyhlášení voleb a podmínky konání
→ Dokument Návrh kandidáta/tky ke stažení

K volbám do AS FUD je možné a vhodné mít/vést volební informační kampaň, voleni budou zástupci do obou komor, tj. studentské (5x senátor) a akademické (6x senátor). Pro tyto účely bude vyčleněna část nástěnky u studijního oddělení označena nápisem „AS FUD UJEP“ a dále je umožněno informovat akademickou obec ve foyer fakulty.

Seznamy kandidátů včetně jmen navrhovatele nebo navrhovatelů kandidáta budou zveřejněny nejméně 7 kalendářních dnů před termínem konání voleb do AS FUD na úřední desce FUD. Za zveřejnění seznamu kandidátů odpovídá předseda volební komise. Na FUD se mohou konat předvolební shromáždění, která se ale nesmí konat v den voleb.

→ Kandidátní listina SKAS (studenti) – bude zveřejněna 13. 11. 2024
→ Kandidátní listina AKAS (akademici) – bude zveřejněna 13. 11. 2024

→ Organizační pokyn pro vyplňování volebních lístků – bude doplněno 7 dnů před konáním voleb.