FASTFUD #11 / ATELIÉR OBJEKT – PROSTOR – AKCE

JSTE HLADOVÍ PO INFORMACÍCH ZE SVĚTA UMĚNÍ A DESIGNU? MÁME PRO VÁS PESTRÉ MENU ROZHOVORŮ S MNOHA OSOBNOSTMI Z FAKULTY UMĚNÍ A DESIGNU V ÚSTÍ NAD LABEM. FASTFUD JE PLATFORMA PRO VŠECHNY, KTERÉ HONÍ MLSNÁ A RÁDI BY OCHUTNALI INFORMACE O AKTUÁLNÍM DĚNÍ NA UMĚLECKÉ SCÉNĚ NAŠÍ FAKULTY.

Náš jedenáctý díl podcastu vás uvede do osobitého prostředí ateliéru Objekt – Prostor – Akce. Naše pozvání do studia přijal Jiří Kovanda, který vede tento ateliér společně s odborným asistentem Jiřím Pitrmucem. Do diskuze s Janem Čihákem se zapojil také student Elle Peterka a student Michal Lukáč. Činnost ateliéru, který vede jeden z nejúspěšnějších českých autorů na zahraniční umělecké scéně i na mezinárodním trhu s uměním, je zaměřena především na tvorbu, která úzce souvisí s konkrétním prostředím, ve kterém vzniká a ve kterém je prezentována. Zajímá-li vás, co vše si pod těmito pojmy představit nebo jak to vidí Jiří Kovanda či jeho nový asistent, tak dejte play. Jejich pohled na umění vám navíc doplní současní studenti tohoto ateliéru. Proto neváhejte a užijte si atmosféru kolektivu lidí, kteří často používají postupy, které mají blízko k akčnímu umění, performance, instalaci i objektu.
Přejeme vám dobré chutnání při poslechu našich FASTFUD podcastů.

Přejeme vám příjemný poslech našich FASTFUD podcastů.
Jedenáctý díl podcastu si můžete poslechnout na následujících platformách:
Spotify /  Anchor / Google Podcasts

HOSTÉ