FASTFUD #13 / Ateliér Produktový design

JSTE HLADOVÍ PO INFORMACÍCH ZE SVĚTA UMĚNÍ A DESIGNU? MÁME PRO VÁS PESTRÉ MENU ROZHOVORŮ S MNOHA OSOBNOSTMI Z FAKULTY UMĚNÍ A DESIGNU V ÚSTÍ NAD LABEM. FASTFUD JE PLATFORMA PRO VŠECHNY, KTERÉ HONÍ MLSNÁ A RÁDI BY OCHUTNALI INFORMACE O AKTUÁLNÍM DĚNÍ NA UMĚLECKÉ SCÉNĚ NAŠÍ FAKULTY.

Náš třináctý díl podcastu přináší rozhovor s ateliérem Produktový design. Dozvíte se kolik podob může mít design podle Jana Čapka, asistenta Jiřího Bartoše a jejich studentů. Zjistíte, jak moc je důležitá trpělivost, touha a energie pro dokončení produktu, který může vznikat i několik let. Náš podcast je tentokrát nejen o tom, že design je nástroj evoluce, ale také o tom, že dobrý design stojí na pevných základech znalosti historie a schopnosti designéra nabídnout osobitá a krásná řešení s pomocí, často i standardních a tradičních technologií.

Jste zvědaví jaký pohled na design mají také současní studenti a studentky tohoto ateliéru? Tak dejte play a užijte si atmosféru kolektivu lidí, kteří myslí v souvislostech, tvarech, detailech a jejich tvůrčí cestu definuje nový produkt.

Přejeme vám dobrou chuť z poslechu našich FASTFUD podcastů.

Třináctý díl podcastu si můžete poslechnout na následujících platformách:
Spotify / Anchor /
Google Podcasts