FASTFUD #14 / DIPLOMKY & BAKALÁŘKY 2023

JSTE HLADOVÍ PO INFORMACÍCH ZE SVĚTA UMĚNÍ A DESIGNU? MÁME PRO VÁS PESTRÉ MENU ROZHOVORŮ S MNOHA OSOBNOSTMI Z FAKULTY UMĚNÍ A DESIGNU V ÚSTÍ NAD LABEM. FASTFUD JE PLATFORMA PRO VŠECHNY, KTERÉ HONÍ MLSNÁ A RÁDI BY OCHUTNALI INFORMACE O AKTUÁLNÍM DĚNÍ NA UMĚLECKÉ SCÉNĚ NAŠÍ FAKULTY.

Tentokrát jsme pro vás podcast připravili jako ryze studentský speciál, který je ve všech směrech naším nejveselejším dílem. Provedeme vás zákulisím vzniku absolventských prací i výstavy diplomových a bakalářských prací, kterou aktuálně FUD prezentuje ve svojí budově, ale i mimo kampus univerzity. Zveme vás do centra Ústí nad Labem na výstavu Diplomky, kterou si můžete prohlédnout do 29. 6. 2023 v modernistickém interiéru budovy Domu kultury. Naše studentky a studenti vás v rozhovoru s Janem Čihákem seznámí se svými absolventskými projekty, zážitky ze studia a prozradí i svoje umělecké či designérské cíle. Dejte play a užijte si vyprávění o tématech, která zajímají naše absolventy a absolventky v jejich dílech a další tvůrčí cestě.

Přejeme vám dobrou chuť z poslechu našich FASTFUD podcastů.

Čtrnáctý díl podcastu si můžete poslechnout na platformách:
SpotifyGoogle Podcasts

HOSTÉ