FASTFUD #22 / 30 LET FUD NO. 1

Kulaté narozeniny je potřeba dobře oslavit. A slavit jsme se rozhodli i v éteru. Jsme velice rádi, že pozvání k mikrofonu přijali naši milí „otcové zakladatelé“. Prosím, usedněte do křesel, pozvedněte číši a vychutnejte si vřelá slova našich vážených hostů a milých kolegů, kterými jsou – grafik a pedagog Miloš Michálek, výtvarník Jaroslav Prášil, keramik a designér Pavel Jarkovský a vedoucí prvního a zakládajícího ateliéru Sklo – Pavel Mizera. Tento díl je také premiérou pro novou posilu do moderátorského křesla. Jan Čihák je na pracovní stáži v Portu, takže za mikrofon usedl Josef Šlapák z ateliéru Aplikovaná fotografie. Jestli vás zajímá jak to bylo tenkrát a jak zní podcast s Josefem, tak dejte play a užijte si poslech. 

Na letní oslavu, která proběhne 1. 6. od 13.00, zveme vedení univerzity, všechny současné i bývalé zaměstnance, současné i bývalé studenty a studentky, kolegy a kolegyně z dalších fakulty UJEP a samozřejmě také každého, komu je na naší fakultě dobře a chce to s námi oslavit.

Hurá a vše nejlepší k narozeninám i vám všem kdo FUD vytváříte, studujete, sledujete nebo mu jen tak fandíte.

Dvacátýdruhý díl podcastu si můžete poslechnout na následujících platformách: Spotify / Google Podcasts, kde již naleznete pestré menu rozhovorů s mnoha osobnostmi z FUD UJEP v Ústí nad Labem.
Fastfud je platforma pro všechny, které honí mlsná a rádi by ochutnali informace o aktuálním dění na umělecké scéně naší fakulty. 

HOSTÉ

Pavel Jarkovský
Miloš Michálek 
Pavel Mizera
Jaroslav Prášil

TEAM

Moderátor / Josef Šlapák / student ateliéru Aplikovaná fotografie 
Sound design / Vojtěch Groot / absolvent ateliéru Time-Based Media
Zvuk / Vojtěch Radovský / student ateliéru Time-Based Media
Logo a Ilustrace / Monsters / vedoucí ateliéru Vizuální design
Fotografie / Jiří Dvořák / odborný asistent ateliéru Aplikovaná fotografie
Produkce / Marcel Mochal / vedoucí ateliéru Sklo
Poděkování / Zita Šauerová / asistentka děkanky