FASTFUD #24 / LETNÍ ŠKOLA FUD

Naše ateliéry se po dvouroční pauze otevřou v rámci Letní školy. Proto nastražte uši, protože tento díl je pro každého kdo kreslí, maluje, navrhuje a nebo chce všechny tyto ušlechtilé činnosti začít dělat naplno a neměl na to dosud čas. Právě pro vás nabízíme sedm uměleckých, designérských a grafických kurzů napříč našimi ateliéry. Tuto jedinečnou příležitost k seznámení s prostředím a lidmi na naší fakultě využili i naši hosté a hostka. K mikrofonu usedli a o svoje zážitky a klíčové momenty se s námi podělil Jakub Veselý, Barbora Balshenová a Jakub Franta. Každý z nich zažil jiný kolektiv a workshop v roce 2022 i 2019, kdy LŠ začala psát svou historii. Všichni se však shodnou na jedné věci – byl to ideální odrazový můstek a vstupenka mezi stejně kreativně smýšlející umělce. Nehledě na to, že jim to pomohlo pochopit a nasměrovat vlastní uměleckou cestu. A jestli vás zajímá co dalšího vám tato akce může přinést, tak dejte play a užijte si poslech. 

Letní školu pořádá FUD UJEP ve dnech 19. 7. – 23. 8. 2024.
Více informací naleznete zde.

Přihlaste se a získejte možnost setkání a spolupráce s pedagogy, designery a odborníky v oboru, pod jejichž lektorským vedením můžete získat či prohloubit své praktické zkušenosti.

Dvacátýtčtvrtý díl podcastu si můžete poslechnout na Spotify, kde již naleznete pestré menu rozhovorů s mnoha osobnostmi z FUDu. Fastfud je platforma pro všechny, které honí mlsná a rádi by ochutnali informace o aktuálním dění na umělecké scéně naší fakulty.

HOSTÉ A HOSTKA

Barbora Balshenová / absolventka ateliéru Fotografie
Jakub Franta / student ateliéru Aplikovaná fotografie
Jakub Veselý / student ateliéru Grafický design 2

TEAM

Moderátor / Josef Šlapák / student ateliéru Aplikovaná fotografie 
Sound design / Vojtěch Groot / absolvent ateliéru Time-Based Media
Zvuk / Vojtěch Radovský / student ateliéru Time-Based Media
Ilustrace / Adam Uchytil / vedoucí ateliéru Grafický design 1
Fotografie / Matyáš Slabý / student ateliéru Aplikovaná fotografie
Produkce / Marcel Mochal / vedoucí ateliéru Sklo