Inscenace Bermudský trojúhelník

JIž dnes bude opětovně uvedena divadelní inscenace Bermudský Δ, na které se podílí tři pedagogové Fakulty umění a designu UJEP.

Ivana Zochová, odborná asistentka ateliéru OBJEKT-PROSTOR-AKCE, pro inscenaci vytvořila scénografii.
Jan C. Löbl, vedoucí ateliéru Oděvní a textilní design, je autorem kostýmů.
Jiří Dvořák, odborný asistent ateliéru Aplikovaná a reklamní fotografie, je autorem fotografií inscenace.

Bermudský Δ je inscenace o Sudetech a o všech podivnostech, které se tu dějí nebo děly. Budeme nejprve přímými účastníky poznávacího zájezdu agentury Sudetský sen. Ten se však souhrou okolností změní v cestu za naší vlastní záchranou. Průnikem za hranice reality se ocitneme ve vortexu argenitových anomálií, které mají možná vliv na to, co se v Sudetech po staletí odehrává, a nebo taky ne.

Říká se, že severočeská krajina je záhadná, nabitá energií, magická. Že zdejší temná historie neskončila, ale přetéká do současnosti. Ale co když je to pravda?
Stojíme o to dozvědět se, co se skrývá pod vrcholy kopců, mezi skalami a v rozpadlých budovách?  Zjistit, co se stane, když se síly země propojí se silami lidské mysli? Můžeme si pak být jistí, že se vrátíme tam, odkud jsme vyjeli?

Vyrazíme z Litoměřic až tam, kam se ještě nikdo nevydal.  Další unikátní projekt divadla KULT je poctou severočeským Sudetům, tentokrát hrajeme na temnou strunu. Autobusem za hranice reality!

Vstupenky v prodeji naleznete na tomto odkazu.
Více informací o inscenaci naleznete zde.