Národní cena za studentský design / přihlášky

Každoročně vypisuje soutěž pod názvem Národní cena za studentský design Design Cabinet CZ, z. s. od roku 2018 společně s nadací SUTNAR – NADACE RADOSLAVA A ELAINE SUTNAROVÝCH, DEPO2015, odbornými institucemi, profesionálními organizacemi a se zúčastněnými univerzitami a vysokými školami. Soutěží se o ocenění Národní cena za studentský design, Excelentní studentský design a Dobrý studentský design. Soutěžní práce předkládá odborným porotám odborný garant soutěže – Design Cabinet CZ.

Do Národní ceny za studentský design 2023 (soutěž je mezinárodní) se mohou přihlásit jakékoliv studentské práce z oblasti 3D designu:

Architektura / Interiér / Nábytek
Produktový Design / Svítidla
Industriální design/ Transportní design
Oděv / Obuv / Šperk
Sklo / Porcelán / Keramika
aj.

Přihlášené práce musí být vytvořeny po 1. lednu 2019 a nesměly se zúčastnit některého z předchozích ročníků soutěže.

Soutěže se mohou zúčastnit studenti univerzit, vysokých škol, vyšších a středních odborných škol, kteří ukončili studium nejpozději v letním semestru 2023, za své školy nebo za sebe. Přijímány jsou jak práce českých, tak zahraničních studentů.

Více informací naleznete na studentskydesign.cz