NOVÁ VÝSTAVA WATCH THE BIRDIE V GALERII MIMOCHODEM

9. 4. v 18.30 / galeriE Mimochodem

ZVEME NA ZAHÁJENÍ NOVÉ VÝSTAVY WATCH THE BIRDIE Z CYKLU CENTRUM–PERIFERIE

Galerie Mimochodem nacházející se ve vestibulu na Palackého náměstí pokračuje ve výstavním cyklu Centrum–Periferie. Velkoformátové výstavní plochy pod letošním vedením kurátorů z Fakulty umění a designu UJEP v Ústí nad Labem představí současnou ukrajinskou umělkyni Alinu Panasenko (*2000) ve výstavě Watch the Birdie, která pojednává o tématu centru-periferie jako pocitu. Vernisáž proběhne 9. dubna v 18.30, a výstava potrvá do 30. června 2024.

Více podrobností o galerii Mimochodem a výstavě Watch the Birdie se dozvíte v tiskové zprávě.

Galerie Mimochodem se nachází ve vestibulu stanice metra Karlovo náměstí, směr výstupu Palackého náměstí v Praze.
Umělkyně: Alina Panasenko
Grafika: David Flek
Kurátoři: Jan Kieweg, Karolína Lapešová, Rebeka Pojarová, studenti Kurátorských studií FUD UJEP