FASTFUD podcast #5 s Jiřím Thýnem a Václavem Kopeckým

Jste hladoví po informacích ze světa umění a designu? Máme pro Vás pestré menu rozhovorů s mnoha osobnostmi z Fakulty umění a designu v Ústí nad Labem. FASTFUD je nová platforma pro všechny, které honí mlsná a rádi by ochutnali informace o aktuálním dění na umělecké scéně naší fakulty.

V pátém díle FASTFUD podcastu Vám naservírujeme chody zaměřené na téma, které jsme tu zatím ještě v našem pořadu nenabízeli. Dnešní lahůdky jsou totiž z odvětví fotografie. Na Fakultě umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem máme hned dva ateliéry zabývající se médiem fotografie. Dnes k nám do výdejního okénka zavítali konkrétně vedoucí ateliéru Aplikovaná a reklamní fotografieJiří ThýnVáclav Kopecký.

Ve vedení ateliéru Aplikovaná a reklamní fotografie na FUD UJEP působí Jiří ThýnVáclavem Kopeckým aktuálně rok. Nahlédneme pod pokličkou receptů, které se v tomto ateliéru již delší dobu utváří, ale budeme si povídat hlavně o těch, které čerstvě vznikly právě pod novým vedením. V neposlední řadě se blíže seznámíme s aktuálními a uznávanými umělci.

Přejeme vám dobré chutnání při poslechu našich FASTFUD podcastů!

Pátý díl podcastu si můžete poslechnout na následujících platformách:
Spotify odkaz naleznete zde
Anchor odkaz naleznete zde
Google Podcasts odkaz naleznete zde
Breaker odkaz naleznete zde

FASTFUD podcastem provází Simona Patelisová, studentka Ateliéru Digitální média na Fakultě umění a designu UJEP.

Autorem ilustrací pro 5. díl FASTFUDu je Barbora Tomová, student Ateliéru Grafický design II.

Grafická podoba podcastu I Pavel Frič
Sound design I Polina Khatsenka
Zvuková produkce I Vojtěch Groot
Koncepce podcastu I Marcel Mochal & Kristýna Hájková