Stáž ve Společnosti Jindřicha Chalupeckého

Hledáme stážistky a stážisty na krátkodobé i dlouhodobé stáže v asistenci produkce a PR.

Stáž se bude skládat především z

• pomoci s organizací a produkcí výstav a jiných doprovodných akcí
  • administrativní výpomoci a přípravy podkladů pro tým SJCh
  • komunikace se zahraničními hosty a účastníky programu ohledně ubytování a cestování a jejich logistiky
  • distribuce katalogů, třídění archivu, editace obsahu webových stránek

a je vhodná pro studentky a studenty uměleckých a uměnovědných oborů, kteří mají kladný vztah k současnému umění a jeho provozu.

Zájemci se mohou hlásit na email saradavidova@sjch.cz, zašlete nám pár vět o sobě.

Společnost Jindřicha Chalupeckého je platforma pro české porevoluční a současné umění v mezinárodním kontextu. Ve spolupráci s řadou partnerských institucí v České republice i zahraničí organizujeme výstavy, programy pro veřejnost, rezidence pro umělce a kurátory, edukační a publikační projekty. Od roku 1990 Společnost organizuje Cenu Jindřicha Chalupeckého pro vizuální umělce do 35 let.

Více na www.sjch.cz