FASTFUD podcast #3 s Michaelou Labudovou a Pavlem Fričem

Jste hladoví po informacích ze světa umění a designu? Máme pro Vás pestré menu rozhovorů s mnoha osobnostmi z Fakulty umění a designu v Ústí nad Labem. FASTFUD je nová platforma pro všechny, které honí mlsná a rádi by ochutnali informace o aktuálním dění na umělecké scéně naší fakulty.

V prvním letním menu FASTFUD podcastu vám naservírujeme rozhovor s progresivním grafickým duem, tvořícím pod hlavičkou studia Monsters a zároveň působící na Fakultě umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem jako vedoucí ateliéru Vizuální design. Pozvání do výdejního okénka tentokrát přijali Michaela LabudováPavel Frič, kteří mají – mimo jiné své úspěchy – také čerstvě nominaci na Nejkrásnější knihu roku 2020 v kategorii Krásná literatura. Kniha Překročit hranice je tříletým projektem Činoherního studia v Ústí nad Labem. Jako delikatesa nechybí ani zmínka o výstavě, tentokrát exhibici Present Absence v Domě umění Ústí nad Labem. Ta se v pojetí umělkyně Michaely Labudové dotýká především tématu kritického designu.

Přejeme vám dobré chutnání při poslechu našich FASTFUD podcastů!

Třetí díl podcastu si můžete poslechnout na následujících platformách:
Spotify odkaz naleznete zde
SoundCloud I odkaz naleznete zde
Anchor odkaz naleznete zde
Google Podcasts odkaz naleznete zde

FASTFUD podcastem provází Simona Patelisová, studentka Ateliéru Digitální média na Fakultě umění a designu UJEP.

Autorkou ilustrací pro 3. díl FASTFUDu vytvořila Michaela Veselá, studentka Ateliéru Grafický design II.

Grafická podoba podcastu I Pavel Frič
Sound design I Polina Khatsenka