Výstava mezinárodního porcelánového symposia KEEP IN TOUCH 2022

Ve čtvrtek 28.7. od 17hod proběhne vernisáž vzniklých prací mezinárodních účastníků letošního sympozia Keep In Touch v Regionálním muzeu Teplice.

Následně bude výstava putovat do Galerie Dům porcelánu v Dubí a nakonec do Uměleckoprůmyslového muzea v Praze

Keep in Touch (K.I.T.) je mezinárodní porcelánové sympozium již tradičně organizované pro studenty z českých i zahraničních univerzit, designéry a umělce do 35 let. Pořadatelem je Fakulta umění a designu v Ústí nad Labem. Programově navazuje na tradici Mezinárodních studentských porcelánových sympozií a workshopů organizovaných od roku 2010 v Experimentálním keramickém centru v Dubí u Teplic. V průběhu let si sympozia získala mezinárodní renomé, mají dlouhodobou podporu města Dubí a společnosti Český porcelán Dubí a.s.

Výstavy:

Regionální muzeum v Teplicích / Červenec–Srpen
Galerie Dům porcelánu v Dubí /Srpen–Září 2022
Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze / Říjen–Prosinec 2022

Více informací naleznete na facebookové stránce symposia

Výstava je realizována jako součást projektu Mezinárodní porcelánové studentské sympozium KEEP IN TOUCH 2022. Projekt podpořen Ústeckým krajem. Děkujeme za podporu.