Autobusy za uměním a designem

Výlet za výtvarným uměním
ve čtvrtek 3. února 2022

Více informací na webových stránkách www.duul.cz, kde najdete i harmonogram dne v pdf.

Dům umění Ústí nad Labem pořádá autobusový výlet za výtvarným uměním. Účastníky čeká komentovaná prohlídka výstavy NARUŠENÁ ROVNOVÁHA REVISITED v Domě umění Ústí and Labem a procházka po výstavě klauzurních prací studentek a studentů Fakulty umění a designu UJEP v Ústí nad Labem, kde se také mohou setkat s vedoucími a asistenty všech ateliérů v rámci Dne otevřených dveří.

Vypravujeme dva autobusy, přijeďte za námi z Prahy nebo z Kamenického Šenova a Železného Brodu do Ústí nad Labem!

Rezervace nutná.

Autobus je zdarma a kapacita míst je omezená.
Závazné přihlášky přijímáme do 31. ledna na email avanourkova@gmail.com. Rezervujte si své místo brzy!

Akce je pořádána s laskavou podporou Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.