Křest německého vydání knihy Blau Martina Kuriše

Dnes 20. 1. 2023 proběhne v Drážďanech v Runde Ecke riesa efau Kultur Forum v 19 hodin slavnostní křest knihy.Více informací na webu zde

Publikace BLAU, která byla vydána Edicí FUD ve spolupráci s Česko-německým fondem budoucnosti a riesa efau Kultur Forum Dresden, je další autorská publikace pedagoga a výtvarníka Martina Kuriše. Na grafickém zpracování se podíleli studenti 2. ročníku FUD z ateliérů GDI a GD II – Michaela Veselá a Markéta Čistecká. Překlad do německého jazyka vytvořil student PF UJEP Daniel Schnitzspahn. Publikace v měkké vazbě V2 má 90 stran a více jak 180 obrazů a ilustrací.

Slavnostní křest spojený s autorovou výstavou se uskuteční 20. 1. 2023 v 19 hod. v Runde Ecke riesa efau Kultur Forum v Drážďanech.