Výzva pro Malý ediční grant 2020

Děkan Fakulty umění a designu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem v souladu se Směrnicí děkana č. 1/2017 vyhlašuje letošní druhou Výzvu k předložení “Návrhů na vydání publikace” v rámci Malého edičního grantu pro rok 2020.

Malé ediční granty jsou určené na redakční přípravu rukopisu, dokumentaci, jazykovou úpravu, recenzní posudky a překlady.

Podpora je určena pro autory z řad členů akademické obce FUD UJEP.

Kritéria pro hodnocení jsou:
a) význam publikace pro rozvoj tvůrčí, vědecké a umělecké činnosti fakulty
b) význam publikace pro reprezentaci fakulty
c) možnost zařazení publikace v hodnotícím systému RIV, nebo RUV
d) význam publikace pro rozvoj oborů výtvarné umění, design a vizuální komunikace

Návrhy se podávají předsedkyni Ediční komise FUD prostřednictvím edičního oddělení v elektronické a tištěné formě schválené vedoucím katedry v termínu nejpozději do čtvrtka 31. 10. 2019. Ediční oddělení : klara.mrkusova@ujep.cz, kancelář č. 248.

Návrhy na vydání publikací a výši edičního grantu posoudí Ediční komise FUD na svém zasedání nejpozději do 30. 11. 2019 a navrhne děkanovi výběr publikací k zařazení do Edičního plánu na rok 2020.

Formulář „Návrh na vydání publikace“ naleznete jako Přílohu č. 3 výše uvedené Směrnice.
Formulář je ke stažení na webu edice FUD v sekci Pro autory.