Graduation Projects 2018 – Open Call

Graduation Projects 2018 Open Call

Přihlaste se do 17. ročníku soutěže nejlepších absolventských projektů v oblasti grafického a průmyslového designu ze zemí Visegrádské čtyřky.

Vaše práce ve formě ilustrace a krátkého popisu je možné podat do 31. října 2018 prostřednictvím přihlášky. Další podrobnosti a přihlašovací formulář na www.graduationprojects.eu

K hodnocení mohou být předloženy pouze projekty obhájené na univerzitách v zemích Visegrádské skupiny NEBO projekty obhájené občany Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska studujícími na zahraničních univerzitách.

Výstava: Práce vybraných autorů budou prezentovány na výstavě v Cieszyně během oslav 14. narozenin centra designu Zamek Cieszyn, dále během Evropského festivalu designu v Paláci kultury a vědy ve Varšavě a v zahraničí v červnu 2019.