Připravujeme doplňovací volby do AS UJEP!

Od vyhlášení voleb, tj. od středy 30. 3., bude možné navrhovat kandidáty do studentské a akademické komory. Volit budeme vždy 1 zástupce do senátu – studenta a pedagoga. Navrhněte své zástupce, kteří budou ve funkčním období AS UJEP např. volit nového rektora UJEP. Kandidáti na členství jsou písemně navrhováni alespoň jedním členem AO UJEP FUD a musí svůj souhlas s volbou vyjádřit písemně – k tomuto účelu poslouží formulář „Návrh kandidáta“, který od 30. 3. naleznete u stud. oddělení i ke stažení. Doplňovací volby proběhnou ve středu dne 13. 4. 2022 od 9:30 do 13:30 hodin v přízemí budovy FUD (foyer). Kompletní podmínky voleb zde již brzy vyhlásíme, jakmile AS UJEP schválí připravený dokument pro doplňovací volby.