FASTFUD podcast #4 / S Marcelem Mochalem a Štěpánem Stetanou

Jste hladoví po informacích ze světa umění a designu? Máme pro Vás pestré menu rozhovorů s mnoha osobnostmi z Fakulty umění a designu v Ústí nad Labem. FASTFUD je nová platforma pro všechny, které honí mlsná a rádi by ochutnali informace o aktuálním dění na umělecké scéně naší fakulty.

Po letní dovolené FASTFUD podcastu vám v novém prázdninovém menu naservírujeme chody zaměřené na Ateliér Sklo. Zveme vás do zákulisí příprav hned několika výstav, které jeho vedení chystá od června tohoto roku. Blíží se 23. ročník Designbloku, největší přehlídka designu ve střední Evropě. Pro naše hosty je tato výstava každým rokem důležitým milníkem v jejich profesi.

V našem FASTFUDu se tentokrát představí Marcel Mochal alias LLEV, který zároveň vede Ateliér Sklo. Druhým hostem je designér a architekt Štěpán Smetana, který již druhým rokem sekunduje jako asistent v ateliéru Sklo. Jeho práce můžete znát pod hlavičkou design studia Lexová & Smetana. Oba naši hosté budou letos na Designbloku vystavovat svoje nové produkty a zároveň stojí za historicky první samostatnou prezentací Ateliéru Sklo FUD UJEP, která nese název Desert Island a bude k vidění v klášteře Gabriel Loci v Openstudiu od 6. do 10. 10. 2021.

Přejeme vám dobré chutnání při poslechu našich FASTFUD podcastů!

Čtvrtý díl podcastu si můžete poslechnout na následujících platformách:
Spotify I odkaz naleznete zde
SoundCloud I odkaz naleznete zde
Anchor I odkaz naleznete zde
Google Podcasts I odkaz naleznete zde
Breaker I odkaz naleznete zde

FASTFUD podcastem provází Simona Patelisová, studentka Ateliéru Digitální média na Fakultě umění a designu UJEP.

Autorem ilustrací pro 4. díl FASTFUDu je Jakub Veselý, student Ateliéru Grafický design II.

Grafická podoba podcastu I Pavel Frič
Sound design I Polina Khatsenka