Slavnostní zasedání akademické obce – 14. 11. 2018 od 15 hodin

1

Zveme studenty, pedagogy, zaměstnance a všechny přátele fakulty na oslavy 25. výročí založení vysokoškolských uměleckých studií na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, které se budou konat ve středu 14. listopadu 2018 a mají několik částí.

Od 15 hodin proběhne slavnostní veřejné zasedání akademické obce a Umělecké rady Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v Červené aule rektorátu za účasti dalších významných hostů, bývalých pedagogů a absolventů. V jeho průběhu budou předány Ceny děkana za dlouholetý přínos k rozvoji fakulty a připomenuty nejvýznamnější momenty z období její existence. Po skončení oficiální části Vás také zveme na navazující raut.

Od 19 hodin je připravena večerní videomappingová projekce na budovu fakulty v režii studentů ateliéru Time-Based Media.

Oslavy potom zakončíme na afterparty v prostorách Veřejného sálu Hraničář (od 20 hodin), kde si můžeme společně popovídat, vyfotit se v připraveném fotokoutku nebo si poslechnout hudební produkci z řad FUD – Aid Kid Live Set a Sold Out Boy & No Result VJ.

Těšíme se na společné setkání!

PROGRAM:
► 15:00 – Začátek slavnostního zasedání Akademické obce – červená aula MFC Kampus UJEP
► 16:30 – Raut ve foyer MFC Kampus UJEP
► 19:00 – Videomapping na budovu Fakulta umění a designu UJEP