Celonoční koncert ambientní elektronické hudby z dílny Phonon

9

V ústecké knihovně budou tento pátek probíhat vybrané intervence k projektu Shakespeare 402, které vyvrcholí celonočním koncertem ambientní elektronické hudby z dílny Phonon, světelnou instalací a čajovou oázou z produkční dílny studentů ateliéru Time-Based Media.

phonon ~ celonoční koncert pro hluboký poslech a sonické snění

osmihodinový koncert českých i zahraničních producentů nekonvenční elektronické hudby. prostorový zvuk, atmosférická scéna, čajová oáza a společná snídaně. nevšední zážitek v nevšedním pojetí.

► koncert ~ 23—01.30

selectone CZ

hi​T͟Hərˈto͞o DE

► celonoční koncert ~ 02—08