Interpretace Pendulum Music Steva Reicha v DUUL

7

První díl z cyklu prezentací soudobé zvukové tvorby na pomezí hudby a výtvarného umění nazvaného Zvukové odrazy v Domě umění Ústí nad Labem.

DUUL / úterý 21. listopadu / 17–20 hodin

Studenti ateliéru Time-Based Media budou prezentovat a interpretovat dílo Steva Reicha z roku 1969 Pendulum Music.

Dílo Pendulum Music hudebního skladatele a průkopníka minimalistické hudby Steva Reicha bylo zkomponováno v roce 1968 a uvedeno ve Whitney Museum of American Art v roce 1969, interprety byli Richard Serra, James Tenney, Bruce Nauman a Michael Snow. Steve Reich dílo předává jako soubor psaných instrukcí pro sadu mikrofonů a zesilovačů, a sám jej komentuje slovy:” It’s audible sculpture”.

Interpretace díla Pendulum Music podle Reichových instrukcí bude prezentována studenty ateliéru Time-Based Media Fakulty umění a designu.

akce na webu DUUL

fb událost