Antonín Tomášek na Designblok 21

Při příležitosti Designbloku 2021 navrhl designér Antonín Tomášek pro porcelánovou manufakturu Rudolf Kämpf nové přírůstky do tablewear kolekce SOLO, která si minulý rok z festivalu odnesla ocenění za nejlepší novinku výrobce. Letošní projekt v podobě porcelánových tenkostěnných hrnků ISLAS FORTUNATE reaguje na hlavní téma veletrhu – štěstí, a návštěvníky zve do interaktivní instalace v Gabriel Loci.

PORCELÁNOVÁ LOTERIE

Pro prezentaci ISLAS FORTUNATE se designér Antonín Tomášek inspiroval herní euforií jako prchavým stavem mysli. Loterii s okamžitou výhrou připomíná dekor na porcelánu coby trojice herních motivů, které jsou skryté pod zlatou fólií podobně jako symboly na stíracím lose. Po odhalení obrázků se kupující dozvídá, zda vyhrál další herní šanci v podobě nového výrobku nebo si na památku odnáší alespoň svůj soutěžní. Tenkostěnné hrnky jsou k dispozici ve 2 velikostech S a L, přičemž výherní je každý devátý!

INTERAKTIVNÍ INSTALACE V GABRIEL LOCI

Na Designbloku jsou produkty ISLAS FORTUNATE představené v interaktivní instalaci porcelánové manufaktury Rudolf Kämpf, z jejichž archivů pochází i výherní motivy. S designérem Antonínem Tomáškem je graficky zpracoval Tuan Vuong Trong a společně vybrali takové symboly, aby ilustrovali bohatou historii firmy sahající k roku 1907.

výstavní prostor: 

Superstudio Gabriel Loci, 124

otevírací doba: 

st–ne 10:00 – 21:00

kontakt:

Holečkova 106/10, Praha 5
+420 736 137 628
porcelan@rudolfkampf.cz
rudolfkampf.cz
FB: @netoliko