GD2 V BUDAPEŠŤSKÉ GALERII ISBN

Colective Excercise in Making the World a Better Place by Design

Až do 6. 5. 2022 bude ke shlédnutí výstava ateliéru Grafický design 2 v budapešťské galerii ISBN BOOKS + GALLERY.

Grafický design není jen o hezkých tvarech, fancy potiscích a zvyšování profitu klientů. Je to nástroj, který lze použít i k dosažení vyšších cílů a k šíření hodnot. Studenti a učitelé ateliéru GD2 z Fakulty umění a designu v Ústí nad Labem představují svoje projekty přezkoumávající způsoby, jak využít design a ilustraci pro věci, které jsou opravdu důležité, ať už je to šíření povědomí o možnostech ochrany ohrožených druhů zvířat, zviditelnění cool osobností romské historie v omalovánkových plakátech pro romské děti, které ztrácí kontakt s vlastní kulturou nebo možnost opravit si poškozené oblečení pomocí ilustrovaných nášivek. Představujeme mladý a čerstvý design, který potěší — a který se zajímá!

Grafika / Barbora Tomová
Motion graphic / Zdeněk Bachura

1084 Budapest, Víg utca 2.
úterý – pátek: 12– 19h
sobota: 14 – 18h