OTEVŘENÍ FUD EMBASSY UŽ DNES

13. 9. 2022 / 17.00

V úterý 13. září 2022 se otevře na adrese Malé náměstí 10, Praha 1 ambasáda naší fakulty. Během zahájení, které proběhne od 17 hodin, se dozvíte více o plánovaném programu a zároveň proběhne vernisáž výstavy Anny Jiskrové z ateliéru Vizuální design s názvem AHOJ.

Projekt FUD EMBASSY, který vznikl za spolupráce pedagogů a studentů z naší fakulty, funguje na podobném principu jako Česká centra. Jedná se o institut prezentující aktivity Fakulty umění a designu v místě mimo domovské Ústí nad Labem – tentokrát v Praze. Otevřený bude po dobu tří měsíců, tedy do listopadu. Během této doby se můžete těšit na přednášky, výstavy, nebo například Designblok pop-up. Další informace se dozvíte na stránkách fudembassy.cz, nebo na sociálních sítích jako instagramfacebook.

Srdečně Vás tak dnes zveme na Malé Náměstí 4/10 na Praze 1, kde až do konce listopadu budete moci navštěvovat pestrý program plný výstav, ateliérových schůzek nebo otevřených dílen.