Školení k formálním stránkám závěrečné práce pro FUD studenty

Školení pro závěrečné studijní ročníky (bakaláři a magistři FUD UJEP), které budou odevzdávat DP a BP v ak. roce 2023/2024.

Informace vycházejí a rozšiřují informace k formálním stránkám kvalifikační práce – viz dokument na webu FUD

První termín setkání (školení) k formálním stránkám diplomové či bakalářské závěrečné práce (práce s literaturou a ostatními zdroji, jak citovat text, jak sestavit obsah, jak označit kapitoly apod.) se uskutečnil v pondělí 11. 12. 2023 v Domu umění Ústí nad Labem FUD UJEP / lektorkou byla doc. Lenka Sýkorová.

Další školení / setkání se stejným zaměřením se pak uskuteční:

středa 17. 1. 2024  v 14:00 s lektorem M. Kolářem na FUD UJEP, aula č. 537 (téma: jak psát anotaci, úvod, závěr apod.) + doplnění A. Machovou (citační normy)

středa 7. 2. 2024 v 14:00 s lektorkou A. Machovou, aula č. 537 (lze řešit dotazy na konkrétní aplikace např. citací do psané práce nebo užití příloh apod.)