Letní škola FUD 2024

Letní škola FUD zve umělce a designéry do Ústí na Labem
19.—23. 8. 2022

Fakulta umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem pořádá ve dnech 19.–23. 8. 2024 Letní školu, při které veřejnosti otevře až 7 uměleckých, designerských a grafických kurzů napříč svými ateliéry. Máte možnost se setkat s pedagogy, designery a odborníky v oboru, pod jejichž lektorským vedením můžete získat či prohloubit své praktické zkušenosti v řadě uměleckých a designérských technik.

JAK SE PŘIHLÁSIT

1. Vyplňte on-line přihlášku.
  2. Proveďte platbu prostřednictvím e-shopu, zde vyberte příslušný kurz, který jste vyplnili do přihlášky a proveďte platbu.

Přihláška Platba v e-shopu

Termín pro odeslání vaší přihlášky je 16. 8. 2024.

CENA KURZU

Veřejnost: 3.500 Kč
Studenti FUD UJEP: 2.500 Kč

KDO SE MŮŽE PŘIHLÁSIT

Osoby ve věku od 16 let se zájmem o současné audiovizuální umění nebo design.
Kurzy jsou určeny tomu, kdo se chce ve vybraném oboru dále vzdělávat.
Přivítáme středoškoláky, uchazeče o studium na vysoké škole, ale i širokou veřejnost. Účastník kurzu získá osvědčení o jeho absolvování.

• kurzy od pondělí do pátku 9.00–16.00 hodin
  • realizace individuálního projektu v ateliérech a dílnách
  • realizace závěrečné výstavy v ateliérech v pátek 23. 8. 2024
  • doprovodný program