FUD OPEN TO PUBLIC online

FUD OPEN TO PUBLIC / online
4. 11. 2020

chat otázky a odpovědi 10—16h

Z důvodu aktuální epidemiologické situace a s ohledem na příslušná bezpečnostní opatření jsme bohužel nuceni naší tradiční událost FUD OPEN TO PUBLIC / Den otevřených dveří v letošním roce zrušit.

I přesto, že se zájemci o studium nebudou do budovy naší fakulty moci podívat osobně, nabízíme jim online chat, skrze který bude možné získat veškeré podstatné informace týkající se naší fakulty.

Souhrnné informace ohledně ateliérů, studia, podávání přihlášek ke studiu a přijímacích zkoušek zveřejníme také na našem webu a Facebookových stránkách.

Uchazeči o studium si mohou také domluvit bezplatné on-line konzultace svých portfolií s pedagogy ateliéru, do kterého se hlásí, a to prostřednictvím mailové komunikace.

Pro více informací sledujte:
www
Facebook / @Fakulta umění a designu UJEP