Mimořádná opatření v důsledku šíření koronaviru

Omezení výuky na vysokých školách od 12. října

9. 10. 2020

Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně a vážení kolegové,

na základě nového Usnesení vlády České republiky z 8. října Vám s politováním oznamuji, že veškerá výuka bude s platností od 12. října do 25. října 2020 probíhat pouze distanční formou.

Informace k začátku Akademického roku

16. 9. 2020

Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně, vážení kolegové,

v souvislosti s narůstajícími omezeními v důsledku koronavirové krize vám tímto sdělujeme informace o nadcházejícím zimním semestru na Fakultě umění a designu.
Tuto zprávu berte jako dočasnou, neboť další vývoj je v tuto chvíli poněkud nepředvídatelný a patrně dojde k řadám dílčích změn teprve v průběhu dalších týdnů.

Režim FUD od pondělí 11. 5. 2020

7. 5. 2020
Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně a kolegové,

vzhledem k tomu, že od pondělí 11. 5. 2020 platí na vysokých školách možnost účasti 15 osob při konzultacích, praktických realizacích a zkouškách, a to ve všech ročnících studia, a za dodržení daných hygienických podmínek, upravujeme režim fakulty takto:

Informace ke studiu od pondělí 27. dubna

24. 4. 2020

Milé studentky a milí studenti, milé kolegyně a milí kolegové,

v souvislosti s usnesením vlády ze dne 23. 4. 2020 na naší fakultě zatím nedochází k žádné změně v dosud nastavených podmínkách studia a přístupu do budovy.

Aktualizace informací ke konání Státních závěrečných zkoušek z dějin umění a přípravy realizace bakalářských, diplomových a disertačních prací na FUD UJEP

15. 4. 2020

Milé studentky, milí studenti,

na základě oznámení rozhodnutí vlády ze dne 14. dubna 2020 bude od pondělí 20. dubna 2020 umožněna účast studentů vysokých škol studujících v posledních ročnících bakalářského, magisterského a doktorského studia na individuálních konzultacích a státních závěrečných zkouškách v počtu maximálně 5 osob najednou.

Vyjádření děkana

15. 4. 2020

Vyjádření děkana doc. Pavla Mrkuse k mimořádným plánovaným postupům v důsledku pandemie koronaviru.

Digitální knihovna Kramerius

8. 4. 2020

Národní knihovna ČR zpřístupňuje studentům a pedagogům vysokých škol Digitální knihovnu Kramerius. Vstup do knihovny zde.

PŘÍKAZ REKTORA 1/2020 K AKTUÁLNÍMU VÝVOJI EPIDEMIE KORONAVIRU V ČR

10. 3. 2020
Vážení zaměstnanci, Vážení studenti,

dle Příkazu rektora č. 1/2020 K aktuálnímu vývoji epidemie koronaviru v ČR se ruší s okamžitou platností a do odvolání na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem veškerá výuka v prezenční i kombinované formě, taktéž vzdělávání v rámci Celoživotního vzdělávání, Univerzity třetího věku a Teen Age University.