FUD OPEN TO PUBLIC

MÁTE NA NÁS NĚJAKÉ DOTAZY? / FAQ

Z důvodu aktuální epidemiologické situace a s ohledem na příslušná bezpečnostní opatření jsme bohužel nuceni naší tradiční událost FUD OPEN TO PUBLIC / Den otevřených dveří v letošním roce uspořádat pouze ONLINE.

I přesto, že se zájemci o studium nebudou do budovy naší fakulty moci podívat osobně, nabízíme možnost online individuální konzultace s vedoucími ateliérů. Rezervovat si svou konzultaci můžete prostřednictvím registračního formuláře.

Máte-li jakékoliv dotazy neváhejte se nám ozvat. Po celou dobu trvání Dne otevřených dveří vám bude na messangeru k dispozici naše PR. Pro online chat použijte prosím messanger na našem facebookovém profilu Fakulta umění a designu UJEP.

Souhrnné informace ohledně ateliérů, studia, podávání přihlášek ke studiu a přijímacích zkoušek jsou zveřejněny na našem webu, Facebookových stránkách nebo v Manuálu pro uchazeče, který naleznete ke stažení níže.

Pro více informací sledujte:
Web I Fakulta umění a designu UJEP
Facebook I @Fakulta umění a designu UJEP
Instagram I @fud_ujep
YouTube I FUD UJEP

KONTAKTY / fud@ujep.cz

Od 1. 10. 2020 se již můžete přihlašovat do bakalářského nebo navazujícího magisterského studia na Fakultě umění a designu.

Přihlášky do bakalářského studia je možné podávat do 15. 1. 2021 a na navazující magisterské studium je možné podávat přihlášky do 28. 2. 2021.

Prosíme sledujte aktuální informace na našem webu v části pro uchazeče je pravděpodobné, že se díky koronavirové krizi mohou informace měnit.

ATELIÉRY

ODĚVNÍ A TEXTILNÍ DESIGN 
SKLO
PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

DESIGN INTERIÉRU
DESIGN KERAMIKY 
PRODUKTOVÝ DESIGN 

GRAFICKÝ DESIGN 1/ info
GRAFICKÝ DESIGN 2 / událost 
VIZUÁLNÍ DESIGN / událost

Jak se připojit na online konzultaci?
Rezervujte si čas individuální online konzultace prostřednictvím registračního formuláře. Vámi zvolený ateliér vám příští týden zašle informace o videohovoru.
 
Jak se připravit na konzultaci?
Připravte si portfolio v rozsahu 10–20 obrázků vašich prací.
 

Čelem k umění / přednáškový cyklus FUD

FUD OPEN TO PUBLIC / Ateliér Grafický design 2

FUD OPEN TO PUBLIC / Ateliér Grafický design 2 / prezentace